Kredyty Samochodowe Poznań

Znalazłeś swoje wymarzone auto i potrzebujesz pieniędzy, aby sfinansować jego zakup? Wpisujesz w wyszukiwarce kredyty samochodowe Poznań? Magnum finanse Ci pomoże! Kredyty samochodowe są idealne w sytuacji, gdy zakup auta jest niemożliwy z posiadanymi środkami.

Pieniądze pozyskane z tego kredytu można przeznaczyć na zakup pojazdu silnikowego. Oprócz samochodu można go także przeznaczyć na ciągnik bądź motor. Dużą zaletą kredytu samochodowego jest niskie, korzystne oprocentowanie. Jest on udzielany nie tylko osobom fizycznym, ale także firmom. Co ważne, warunki są do siebie bardzo zbliżone.

Kredyt może być udzielony na następujące pojazdy:

 • samochody osobowe,
 • samochody dostawcze,
 • samochody ciężarowe do 3,5 tony,
 • naczepy i przyczepy samochodowe,
 • ciągniki siodłowe,
 • koparki, spychacze i inne maszyny,
 • quady,
 • motocykle,
 • ciągniki rolnicze,
 • autobusy.

Jeżeli masz wątpliwości, czy pojazd, który zamierzasz kupić, zalicza się do listy, nasi doradcy są w pełnej gotowości, aby Ci pomóc. Pamiętaj, wpisana w wyszukiwarkę fraza kredyty samochodowe Poznań, da Ci w odpowiedzi Magnum Finanse, ponieważ jesteśmy najlepsi!

Do uzyskania kredytu na pojazd silnikowy, poprosimy Cię przede wszystkim o:

 • dokument potwierdzający tożsamość,
 • dokument potwierdzający źródło i wielkość osiąganych dochodów (o wymogu dostarczenia tego dokumentu poinformuje Cię nasz doświadczony doradca po złożeniu wniosku na kredyt),
 • dokumenty dotyczące kupowanego pojazdu – o których również poinformuje Cię nasz doradca.

Im starszy samochód, tym dłuższy okres kredytowania – im mniejszy wkład własny, tym wyże oprocentowanie. Jednak nie martw się, na pewno znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Okres kredytowania to przeważnie od 5 do 8 lat, jeżeli chodzi o nowe samochody, od 5 do 6 lat, w przypadku aut używanych.

Kredyty samochodowe znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się:

 • uzależnieniem tylko od Twojej zdolności kredytowej,
 • korzystnymi warunkami spłaty – sam decydujesz, w jakich ratach chcesz spłacać kredyt,
 • wygodą przy spłacie rat – sam wybierasz dzień miesiąca na spłatę raty kredytu,
 • oszczędnością czasu – decyzję o przyznaniu kredytu samochodowego podejmujemy najszybciej, jak tylko potrafimy, ponieważ szanujemy Twój oraz swój czas.

Zapraszamy gorąco do kontaktu z nami. Dowiesz się, kiedy będziesz mógł uzyskać potrzebne pieniądze do zakupu interesującego pojazdu. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą i wytłumaczą wszelkie procesy związane z udzielaniem kredytu, a także dobiorą najkorzystniejszą i trafną ofertę kredytowania, specjalnie dla Ciebie, zupełnie za darmo.

Myślisz kredyty samochodowe Poznań, myślisz Magnum Finanse.

W czym możemy Tobie pomóc?

Masz pomysł na działalność gospodarczą, ale brakuje Ci środków? Chcesz kupić nowy, profesjonalny sprzęt? Wyróżnić firmę na start na tle konkurencji? Nie do końca jednak rozumiesz skomplikowane regulaminy?

Świetnie trafiłeś! Skontaktuj się z nami, a pomożemy Tobie we wszystkich finansowych rozterkach!

Wypełnij poniższy formularz

.

*Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zadzwoń do nas!

Umów się na spotkanie lub od razu przejdź do sedna!

+48 601 808 748

Zadzwoń do nas!

Umów się na spotkanie lub od razu przejdź do sedna!

KREDYT FIRMOWY DO 550 TYŚ ZŁ NA 144 MC

KOMFORTOWA OBSŁUGA

ZAOSZCZĘDŹ SWÓJ CZAS I PIENIĄDZE

WIELE ROZWIĄZAŃ W JEDNYM MIEJSCU

DOJAZD DO KLIENTA

ZDOLNOŚĆ LICZONA NA PODSTAWIE PRZYCHODÓW PIT

Opinie naszych klientów

Początkowo sceptycznie podchodziłem do pożyczek. Natomiast dzięki MAGNUM FINANSE spełniłem swoje wszystkie potrzeby bez ryzyka!

Jerzy

Łatwość w uzyskaniu pieniędzy, bez problemów i powiadomienie o zakończeniu moich płatności.

Patrycja

Super doradztwo i przemiła obsługa. Cały proces kredytowania przebiegł bezproblemowo i niezwykle szybko. Na pewno jeszcze do was wrócę!

Judyta

Gdybym mógł oceniać w gwiazdkach dałbym  5/5, ponieważ mój kredyt był bardzo dobry, mój opiekun pożyczki był bardzo miły i wyrozumiały, dlatego daję wam wszystkie pięć gwiazdek za zrozumienie i życzliwość dzięki za twoją pomoc.

Kacper

Wasze usługi są świetne. Zostałem dobrze obsłużony w firmie MAGNUM, gdy byłem w potrzebie. Bardzo dziękuje Wam wszystkim.

Mariusz K.

Świetny prosty system. Nie musisz nosić krawatu. Zwykły człowiek może korzystać z tej firmy, żadna żona nie jest wymagana. Wypróbowany i przetestowany. Polecam!

Radosław

Obsługa była niesamowita pomogli bardzo dużo i bardzo uprzejmi pracownicy

Krystyna

To jest mój drugi raz z magnum finansami, polecam ich obsługę każdemu jest bardzo przyjazna i profesjonalna firma, stopa procentowa jest bardzo niska. Dziękuję za uczciwe finansowanie, kiedy potrzebowałem was najbardziej.

Joachim