Kredyty Gotówkowe Poznań

Sposobem na zaspokajanie naszych finansowych potrzeb mogą być kredyty gotówkowe.
Takie kredyty udzielane są na ogół bez poręczycieli. Często też nie trzeba posiadać żadnych dodatkowych zabezpieczeń. Niewątpliwą zaletą jest również dowolna możliwość dyspozycji pożyczonymi pieniędzmi. Oznacza to, że kredyty gotówkowe mogą być udzielane bez konkretnego celu inwestycji.

Maksymalna wartość kredytu oraz warunki procesu kredytowania uzależnione są od indywidualnej sytuacji kredytobiorcy. Kredytodawca po złożeniu wniosku o kredyt sprawdza ocenę zdolności kredytowej swojego klienta. W przypadku np. stałych klientów, kredytodawcy używają uproszczonych procedur szacując ryzyko udzielenia kredytu na podstawie danych, które już posiada. Może być to chociażby historia wpływów na rachunek z poprzednich udzielonych pożyczek.

Umowa na kredyty gotówkowe zawierana jest na określony z góry czas. Wynosi on zazwyczaj od kilkudziesięciu tygodni, a może potrwać kilka lat. Podczas tego okresu kredytobiorca musi spłacać swoje zadłużenie w równych lub malejących ratach. Do momentu spłaty zadłużenia.

Przy niższych kwotach kredytów większość kredytodawców nie żąda zabezpieczeń. Natomiast im kwota ta wzrasta może być wymagane wykupienie dodatkowego ubezpieczenia. Związane jest to zazwyczaj ze spłacaniem kredytu przez ubezpieczyciela, który w razie nieszczęśliwego zdarzenia takim jak: choroba, utrata pracy, niezdolność zarówno częściowa jak i całkowita do pracy oraz śmierć, spłaca pozostałość zadłużenia. Prawie zawsze również można wykupić takie ubezpieczenie dodatkowe dobrowolnie.

Jeżeli:

  • Potrzebujesz dodatkowych środków finansowych na dowolny cel?
  • Chcesz je uzyskać w krótkim czasie?

Kredyty gotówkowe, to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Skąd to wiemy? Nasze wieloletnia praktyka w finansowaniu zarówno osób prywatnych jak i firm jasno pokazuje, że dzięki indywidualnie dopasowanym ratom kredytu oraz dopasowaniu jego terminu spłaty jest wygodnym źródłem uzyskania gotówki na dowolny cel.
Skontaktuj się z nami i dowiedz się kiedy możesz uzyskać potrzebne Ci pieniądze. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą i wytłumaczą wszelkie procesy związane z udzielaniem kredytu, a także dobiorą najbardziej korzystną i trafną ofertę kredytowania specjalnie dla Ciebie zupełnie za darmo.

W czym możemy Tobie pomóc?

Potrzebujesz gotówki na dowolny cel? Chcesz uzyskać gotówkę z pewnej i ugruntowanej firmy? Boisz się procedur związanych z kredytem? Nie do końca rozumiesz skomplikowane regulaminy?

Świetnie trafiłeś!
Skontaktuj się z nami, a pomożemy Tobie we wszystkich finansowych rozterkach!

Wypełnij poniższy formularz

.

*Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zadzwoń do nas!

Umów się na spotkanie lub od razu przejdź do sedna!

+48 601 808 748

Zadzwoń do nas!

Umów się na spotkanie lub od razu przejdź do sedna!

DORADZTWO KREDYTOWE JEST BEZPŁATNE

 

l

SZYBKA WERYFIKACJA

 

KOMFORTOWA OBSŁUGA

 

KREDYT NA DOWOLNY CEL

 

ZAOSZCZĘDŹ SWÓJ CZAS I PIENIĄDZE

 

DOJAZD DO KLIENTA

 

Opinie naszych klientów

Super doradztwo i przemiła obsługa. Cały proces kredytowania przebiegł bezproblemowo i niezwykle szybko. Na pewno jeszcze do was wrócę!

Judyta

To jest mój drugi raz z magnum finansami, polecam ich obsługę każdemu jest bardzo przyjazna i profesjonalna firma, stopa procentowa jest bardzo niska. Dziękuję za uczciwe finansowanie, kiedy potrzebowałem was najbardziej.

Joachim

Początkowo sceptycznie podchodziłem do pożyczek. Natomiast dzięki MAGNUM FINANSE spełniłem swoje wszystkie potrzeby bez ryzyka!

Jerzy

Obsługa była niesamowita pomogli bardzo dużo i bardzo uprzejmi pracownicy

Krystyna

Wasze usługi są świetne. Zostałem dobrze obsłużony w firmie MAGNUM, gdy byłem w potrzebie. Bardzo dziękuje Wam wszystkim.

Mariusz K.

Cieszę się na myśl, że moje wszystkie raty udało się uporządkować. Teraz mam tylko jedną ratę, która załatwia wszystkie inne zobowiązania. Polecam!

Bożena J.

Gdybym mógł oceniać w gwiazdkach dałbym  5/5, ponieważ mój kredyt był bardzo dobry, mój opiekun pożyczki był bardzo miły i wyrozumiały, dlatego daję wam wszystkie pięć gwiazdek za zrozumienie i życzliwość dzięki za twoją pomoc.

Kacper

Świetny prosty system. Nie musisz nosić krawatu. Zwykły człowiek może korzystać z tej firmy, żadna żona nie jest wymagana. Wypróbowany i przetestowany. Polecam!

Radosław