Kredyty dla Rolników Poznań

Uzyskujesz dochody z działalności rolnej i poszukujesz szybkiego zastrzyku gotówki? Posiadasz już kredyty dla rolników lub chwilówki i chcesz zmniejszyć miesięczną ratę? Mamy rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Prowadzenie gospodarstwa rolnego, niezależnie od profilu jego produkcji wiąże się z ciężką pracą w każdym dniu, bardzo często uzależnioną od nieprzewidywalnych, kapryśnych warunków pogodowych. Niestety dzieje się tak, że często ciężka praca wykonywana przez rolnika zostaje zniweczona przez pogodę. Ciągła niepewność finansowa może przytłaczać, bo nigdy nie wiadomo, czy pieniądze otrzymane za plony lub mięso pokryje wszelkie koszty. Rozumiemy to, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy kredyty dla rolników, które z pewnością pomogą w ustabilizowaniu sytuacji finansowej.

Środki z kredytu możesz przeznaczyć na dowolny cel, np. na modernizację gospodarstwa, zakup maszyn, zakup zwierząt, zakup ziemi, rozbudowę, remont gospodarstwa, zakup nasion lub nawozów. Kredyty dla rolników umożliwią Ci realizację inwestycji, pozwalając na ich szybsze ukończenie. Ograniczą ryzyko utraty płynności gospodarstwa, a także pozwolą na wznowienie produkcji w gospodarstwach, których właściciele nie mieli zbyt dużo szczęścia i zostały dotknięte klęskami żywiołowymi Tak naprawdę jedyne, co Cię może ograniczyć to Twoja wyobraźnia. Finansowanie gospodarstw rolnych jest naszą mocną stroną. Posiadamy szeroką ofertę i uzyskujemy wysokie kwoty kredytów. Kredyty dla rolników zdecydowanie są szansą na rozwój gospodarstwa.

Twoja zdolność kredytowa obliczana jest w większości przypadków na podstawie wszelkich dochodów, tj. faktur, dopłat oraz tzw. hektara przeliczeniowego. Jest to jednostka kalkulacyjnej ustanowiona głównie do celów podatku rolnego, która bazuje na rzeczywistej powierzchni użytków rolnych, tj. pastwisk, gruntów ornych, gruntów pod stawami, łąk, sadów, gruntów zadrzewionych, bądź zakrzewionych na użytkach rolnych. To wszystko daje naprawdę duże szanse na uzyskanie potrzebnego dofinansowania.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, kiedy możesz uzyskać potrzebne pieniądze. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą i wytłumaczą wszelkie procesy związane z udzielaniem kredytu, a także dobiorą najkorzystniejszą i trafną ofertę kredytowania specjalnie dla Ciebie, zupełnie za darmo.

W czym możemy Tobie pomóc?

Masz pomysł na działalność gospodarczą, ale brakuje Ci środków? Chcesz kupić nowy, profesjonalny sprzęt? Wyróżnić firmę na start na tle konkurencji? Nie do końca jednak rozumiesz skomplikowane regulaminy?

Świetnie trafiłeś! Skontaktuj się z nami, a pomożemy Tobie we wszystkich finansowych rozterkach!

Wypełnij poniższy formularz

.

*Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zadzwoń do nas!

Umów się na spotkanie lub od razu przejdź do sedna!

+48 601 808 748

Zadzwoń do nas!

Umów się na spotkanie lub od razu przejdź do sedna!

KREDYT FIRMOWY DO 550 TYŚ ZŁ NA 144 MC

KOMFORTOWA OBSŁUGA

ZAOSZCZĘDŹ SWÓJ CZAS I PIENIĄDZE

WIELE ROZWIĄZAŃ W JEDNYM MIEJSCU

DOJAZD DO KLIENTA

ZDOLNOŚĆ LICZONA NA PODSTAWIE PRZYCHODÓW PIT

Opinie naszych klientów

Początkowo sceptycznie podchodziłem do pożyczek. Natomiast dzięki MAGNUM FINANSE spełniłem swoje wszystkie potrzeby bez ryzyka!

Jerzy

Łatwość w uzyskaniu pieniędzy, bez problemów i powiadomienie o zakończeniu moich płatności.

Patrycja

Super doradztwo i przemiła obsługa. Cały proces kredytowania przebiegł bezproblemowo i niezwykle szybko. Na pewno jeszcze do was wrócę!

Judyta

Gdybym mógł oceniać w gwiazdkach dałbym  5/5, ponieważ mój kredyt był bardzo dobry, mój opiekun pożyczki był bardzo miły i wyrozumiały, dlatego daję wam wszystkie pięć gwiazdek za zrozumienie i życzliwość dzięki za twoją pomoc.

Kacper

Wasze usługi są świetne. Zostałem dobrze obsłużony w firmie MAGNUM, gdy byłem w potrzebie. Bardzo dziękuje Wam wszystkim.

Mariusz K.

Świetny prosty system. Nie musisz nosić krawatu. Zwykły człowiek może korzystać z tej firmy, żadna żona nie jest wymagana. Wypróbowany i przetestowany. Polecam!

Radosław

Obsługa była niesamowita pomogli bardzo dużo i bardzo uprzejmi pracownicy

Krystyna

To jest mój drugi raz z magnum finansami, polecam ich obsługę każdemu jest bardzo przyjazna i profesjonalna firma, stopa procentowa jest bardzo niska. Dziękuję za uczciwe finansowanie, kiedy potrzebowałem was najbardziej.

Joachim