Kredyt Konsolidacyjny Poznań

Myślisz sobie kredyt konsolidacyjny Poznań? Tylko Magnum Finanse. Jeżeli przeszkadza Państwu, że całą miesięczną pensję pochłaniają raty z kilku pożyczek, możecie spokojnie odetchnąć. W Magnum Finanse jesteśmy w pełni gotowi, aby zmniejszyć te obciążenia, łącząc je. Dzięki temu  można płacić jedną niższą ratę od poprzednich.

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem, wpisując w wyszukiwarkę kredyt konsolidacyjny Poznań, nie musicie już dalej szukać. Warto konsolidować kredyty w Magnum Finanse, ponieważ w większości przypadków miesięczna suma zobowiązań jest mniejsza, niż w przypadku spłacania kilku długów. Tym bardziej, że należy pamiętać tylko o jednej racie miesięcznej, co jest o wiele wygodniejsze niż spłacanie w różnych terminach, różnych kredytów. Jest to bardzo wygodne, gdy mają Państwo do spłaty kredyt na samochód lub mieszkanie oraz kilka mniejszych kredytów, np. za telewizor albo nowy komputer dla dziecka.

Kredyty konsolidacyjne – rodzaje:

  • kredyt konsolidacyjny hipoteczny – jest on przyznawany na dłuższy okres, z mniejszym oprocentowaniem, ale konieczne jest zabezpieczenie w postaci hipoteki nieruchomości,
  • kredyt konsolidacyjny gotówkowy – przyznawany na krótszy okres, na mniejszą sumę oraz na innych warunkach dotyczących oprocentowania, ale nie jest przy nim wymagane żadne zabezpieczenie.

Kredyty konsolidacyjne zapewnią Państwu:

  • wiele pożyczek na jeden kredyt,
  • niższą wysokość miesięcznej raty – to znacząco poprawi kondycję Państwa portfela,
  • okres spłaty dostosowany do możliwości finansowych – właśnie dzięki możliwości wydłużenia okresu kredytowania, zapłacą Państwo jedną, niższą ratę,
  • opcję dobrania dodatkowych pieniędzy, bo poza pożyczoną kwotą, mogą Państwo także dobrać dodatkową gotówkę,
  • odzyskanie wiarygodności dla instytucji finansowych,
  • ograniczenie formalności do minimum – szanujemy czas nasz, jak i Państwa, więc zawsze chcemy przeprowadzić wszelkie formalności jak najsprawniej.

Dużo osób zwleka z konsolidacją kredytów – czeka z tą decyzją do ostatniej chwili, kiedy sytuacja stanie się trudna i do drzwi zapuka komornik. Warto sobie pomóc, ograniczyć odczuwany stres i zapewnić sobie uczucie mniejszego obciążenia.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Należy pamiętać, że aby dobrać odpowiedni kredyt zawsze kierujemy się indywidualną sytuacją klienta i dobieramy dla niego jak najkorzystniejsze warunki spłaty.

Myślicie kredyt konsolidacyjny Poznań, myślicie Magnum Finanse!

W czym możemy Tobie pomóc?

Masz pomysł na działalność gospodarczą, ale brakuje Ci środków? Chcesz kupić nowy, profesjonalny sprzęt? Wyróżnić firmę na start na tle konkurencji? Nie do końca jednak rozumiesz skomplikowane regulaminy?

Świetnie trafiłeś! Skontaktuj się z nami, a pomożemy Tobie we wszystkich finansowych rozterkach!

Wypełnij poniższy formularz

.

*Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zadzwoń do nas!

Umów się na spotkanie lub od razu przejdź do sedna!

+48 601 808 748

Zadzwoń do nas!

Umów się na spotkanie lub od razu przejdź do sedna!

KREDYT FIRMOWY DO 550 TYŚ ZŁ NA 144 MC

KOMFORTOWA OBSŁUGA

ZAOSZCZĘDŹ SWÓJ CZAS I PIENIĄDZE

WIELE ROZWIĄZAŃ W JEDNYM MIEJSCU

DOJAZD DO KLIENTA

ZDOLNOŚĆ LICZONA NA PODSTAWIE PRZYCHODÓW PIT

Opinie naszych klientów

Początkowo sceptycznie podchodziłem do pożyczek. Natomiast dzięki MAGNUM FINANSE spełniłem swoje wszystkie potrzeby bez ryzyka!

Jerzy

Łatwość w uzyskaniu pieniędzy, bez problemów i powiadomienie o zakończeniu moich płatności.

Patrycja

Super doradztwo i przemiła obsługa. Cały proces kredytowania przebiegł bezproblemowo i niezwykle szybko. Na pewno jeszcze do was wrócę!

Judyta

Gdybym mógł oceniać w gwiazdkach dałbym  5/5, ponieważ mój kredyt był bardzo dobry, mój opiekun pożyczki był bardzo miły i wyrozumiały, dlatego daję wam wszystkie pięć gwiazdek za zrozumienie i życzliwość dzięki za twoją pomoc.

Kacper

Wasze usługi są świetne. Zostałem dobrze obsłużony w firmie MAGNUM, gdy byłem w potrzebie. Bardzo dziękuje Wam wszystkim.

Mariusz K.

Świetny prosty system. Nie musisz nosić krawatu. Zwykły człowiek może korzystać z tej firmy, żadna żona nie jest wymagana. Wypróbowany i przetestowany. Polecam!

Radosław

Obsługa była niesamowita pomogli bardzo dużo i bardzo uprzejmi pracownicy

Krystyna

To jest mój drugi raz z magnum finansami, polecam ich obsługę każdemu jest bardzo przyjazna i profesjonalna firma, stopa procentowa jest bardzo niska. Dziękuję za uczciwe finansowanie, kiedy potrzebowałem was najbardziej.

Joachim