Kredyt dla Profesjonalistów Poznań

Prowadzisz pracę w wolnym zawodzie? Potrzebujesz gotówki na rozwój, działalność albo spłatę zobowiązań? Jeśli wpisałeś w wyszukiwarkę kredyt dla profesjonalistów Poznań, to idealnie trafiłeś! Magnum finanse rozwiąże ten problem. Wiedza, doświadczenie oraz wysokie kompetencje to podstawowe cechy osób, które wykonują wolne zawody.

Kredyt dla profesjonalistów to kredyt przeznaczony dla osób fizycznych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek osobowych (cywilna, jawna, bądź partnerska), spółek kapitałowych, czy w skrócie profesjonalistów zakwalifikowanych do wolnego zawodu.

Są to osoby takie jak:

 • Lekarz, Fizjoterapeuta, Dentysta, Technik dentystyczny, Ratownik medyczny, Farmaceuta, Pielęgniarka, Położna, Optyk, Protetyk, Psycholog,
 • Weterynarz,
 • Doradca Podatkowy, Biegły rewident, Księgowy,
 • Prawnik, Radca prawny, Adwokat, Notariusz,
 • Architekt, Kierownik budowy, Inżynier budownictwa, Rzeczoznawca majątkowy, Geodeta, Zarządca nieruchomości,
 • Informatyk,
 • Tłumacz przysięgły.

I jednocześnie:

 • Rozlicza się na podstawie uproszczonej, bądź pełnej księgowości,
 • Prowadzi działalność, która związana jest z wykonywanym zawodem.

Kredyt dla profesjonalistów Poznań – oferta Magnum Finanse jest dla Was!

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego tak ufamy wolnym zawodom? Wierzymy, że profesjonaliści są osobami odpowiedzialnymi, dbającymi o reputację, wykształconymi, z dobrym zawodem, które zapewniają stabilność finansową.

Kredyt dla profesjonalistów jest idealnym rozwiązaniem, jeżeli potrzebujesz szybko pieniędzy na sfinansowanie jakiegokolwiek celu związanego z rozwojem Twojej działalności albo jeżeli chciałbyś refinansować zobowiązania w innych bankach. Żeby zdobyć ten kredyt, nie musisz przedstawiać zaświadczeń o niezaleganiu wobec ZUS i US. Obdarzamy Państwa pełnym zaufaniem. W dodatku, żeby szybciej oraz łatwiej uzyskać środki z kredytu, nie musicie mieć wkładu własnego, czy biznesplanu. Kiedy bierzecie kredyty dla profesjonalistów, zyskujecie korzyść podatkową – macie możliwość włączenia części odsetkowej raty w koszty uzyskania przychodu.

Korzyści, jakie odnosicie przy kredycie dla profesjonalistów:

 • finansowanie zakupu środków trwałych,
 • uproszczona procedura kredytowa,
 • niskie oprocentowanie,
 • obniżona marża,
 • niższa prowizja bankowa,
 • brak konieczności przedstawienia zabezpieczenia, nawet dla wysokich kwot,
 • indywidualne podejście do każdej transakcji kredytowej.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Dowiedzą się Państwo, kiedy będą mogli uzyskać potrzebne pieniądze. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie pomogą i wytłumaczą wszelkie procesy związane z udzielaniem kredytu, a także dobiorą najkorzystniejszą i trafną ofertę kredytowania specjalnie dla Państwa, zupełnie za darmo.

Myślicie kredyty dla profesjonalistów Poznań, myślicie Magnum Finanse.

 

W czym możemy Tobie pomóc?

Masz pomysł na działalność gospodarczą, ale brakuje Ci środków? Chcesz kupić nowy, profesjonalny sprzęt? Wyróżnić firmę na start na tle konkurencji? Nie do końca jednak rozumiesz skomplikowane regulaminy?

Świetnie trafiłeś! Skontaktuj się z nami, a pomożemy Tobie we wszystkich finansowych rozterkach!

Wypełnij poniższy formularz

.

*Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zadzwoń do nas!

Umów się na spotkanie lub od razu przejdź do sedna!

+48 601 808 748

Zadzwoń do nas!

Umów się na spotkanie lub od razu przejdź do sedna!

KREDYT FIRMOWY DO 550 TYŚ ZŁ NA 144 MC

 

KOMFORTOWA OBSŁUGA

 

ZAOSZCZĘDŹ SWÓJ CZAS I PIENIĄDZE

 

WIELE ROZWIĄZAŃ W JEDNYM MIEJSCU

 

DOJAZD DO KLIENTA

 

ZDOLNOŚĆ LICZONA NA PODSTAWIE PRZYCHODÓW PIT

 

Opinie naszych klientów

Początkowo sceptycznie podchodziłem do pożyczek. Natomiast dzięki MAGNUM FINANSE spełniłem swoje wszystkie potrzeby bez ryzyka!

Jerzy

Łatwość w uzyskaniu pieniędzy, bez problemów i powiadomienie o zakończeniu moich płatności.

Patrycja

Super doradztwo i przemiła obsługa. Cały proces kredytowania przebiegł bezproblemowo i niezwykle szybko. Na pewno jeszcze do was wrócę!

Judyta

Gdybym mógł oceniać w gwiazdkach dałbym  5/5, ponieważ mój kredyt był bardzo dobry, mój opiekun pożyczki był bardzo miły i wyrozumiały, dlatego daję wam wszystkie pięć gwiazdek za zrozumienie i życzliwość dzięki za twoją pomoc.

Kacper

Wasze usługi są świetne. Zostałem dobrze obsłużony w firmie MAGNUM, gdy byłem w potrzebie. Bardzo dziękuje Wam wszystkim.

Mariusz K.

Świetny prosty system. Nie musisz nosić krawatu. Zwykły człowiek może korzystać z tej firmy, żadna żona nie jest wymagana. Wypróbowany i przetestowany. Polecam!

Radosław

Obsługa była niesamowita pomogli bardzo dużo i bardzo uprzejmi pracownicy

Krystyna

To jest mój drugi raz z magnum finansami, polecam ich obsługę każdemu jest bardzo przyjazna i profesjonalna firma, stopa procentowa jest bardzo niska. Dziękuję za uczciwe finansowanie, kiedy potrzebowałem was najbardziej.

Joachim